Avatar uživatele
Drap

Jaké kupujete máslo ?

http://letecka­posta.cz/222241760

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, flodur, tom004, Jikra, dědapetr, fablen, pokazdejinak, anonym, briketka10 před 4417 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Ani se nemusím dívat do pošty.Pro mne jsou to výrobky JČ Madety.Ať je to máslo,jogurty ve skle,ap.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Já kupuji Tradiční máslo z Moravy. Je na druhém místě, takže celkem jde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jikra

Já kupuji Madetu nebo Halíře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

bývalo to máslo od Madety a když je v akci, tak ho nakoupím do zásoby ;) ale naposled podražili takovým způsobem, že už i bio máslo je levnější, tak to střídám…

a přiznám se bez mučení, že Dr.Halíře jsem na tak vysokém umístění nečekala – holt ne vše, co je drahé, musí být nutně lepší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

také nejraději Madetu a i Čerstvé máslo, Poděbrady.

Dr.Halíře určitě vyzkoušíme. Důvěru jsem v něj neměla, protože jednou jsem vylévala od této značky krabice mléka – bylo hrudkovaté.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nekupuji žádné, dostávám zdarma špičkové rakouské biomáslo od kámoše, co chodí s fanatickou rakouskou ekoložkou, co má u nás pobočku své firmy.
Předtím zásadně Madetu stejně jako Tom, víme, že je dlouhodobě nejkvalitnější i bez testů, které to jen pravidelně potvrzují.
Jinak užitečný odkaz, aby se lidé vůbec zorientovali, potvrzuje se jen domněnka, že tuzemský produkt je kvalitnější než mnohé pofidérní dovozy. Ale i doma jsou rozdíly podle toho, kdo je vlastník a kdo provozuje mlékárnu.
Doplňuji:
P.S.(Příležitostně se podílím na marketingové podpoře její firmy, kodifikaci českých prospektů a legistativního souladu s platnými zákony ČR či hygienickými požadavky).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

pokud je tak od Halíře a nebo Jihočeské a na mazání na chleba Floru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

viděla jsem jiný test a tam bylo nej Halíř někdy ho koupím..
většinou kupuju Pomazánkové máslo a Zálesáka..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Máslo moc nekonzumuji,jinak od známého z farmy(domácí).Na Moravě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Kupuji prosolené máslo Président La Motte – je v takovém bochánku a použky po mořské soli jsou v něm ještě vidět, a je vynikající. Nebo Irské slané máslo. Ta mám na pečivo nejraději. Na vaření pak Madetu – krásně voní i chutná. Kdysi jsem si v bio prodejně koupila farmáršké přepuštěné máslo ve sklenici. Bylo fantastické. Často kupuji i kozí máslo. Kamarádka má koně a má ho ustájeného přímo na statku, který se prezentuje i na farmářských trzích a v bioprodejnách. Odtud mi často vozí čerstvé máslo, ale i mléko, vejce, sýry a kysané mléčné výrobky. Balení nic moc, ale ta chuť!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Oba jsme s tomem Jihočeši, takže víme své.
Např. skutečně originální a první Niva se vyráběla ve skalnaté štole pod krumlovskou Mikuldou (v nivě Chvalšinského potoka), kam jsme chodili se školou na exkurze.
viz důkazy:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ni­va_(s%C3%BDr)

před 4417 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Rozhodně není náhodné, že absolutní propadák je MilkPol – dovoz z Polska.

před 4417 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek