Drap

Jaké kupujete máslo ?

http://letecka­posta.cz/222241760

Nejlepší odpověď
tom004

Ani se nemusím dívat do pošty.Pro mne jsou to výrobky JČ Madety.Ať je to máslo,jogurty ve skle,ap.

Další odpovědi
annas

Já kupuji Tradiční máslo z Moravy. Je na druhém místě, takže celkem jde.

Jikra

Já kupuji Madetu nebo Halíře.

pokazdejinak

bývalo to máslo od Madety a když je v akci, tak ho nakoupím do zásoby ;) ale naposled podražili takovým způsobem, že už i bio máslo je levnější, tak to střídám…

a přiznám se bez mučení, že Dr.Halíře jsem na tak vysokém umístění nečekala – holt ne vše, co je drahé, musí být nutně lepší

fablen

také nejraději Madetu a i Čerstvé máslo, Poděbrady.

Dr.Halíře určitě vyzkoušíme. Důvěru jsem v něj neměla, protože jednou jsem vylévala od této značky krabice mléka – bylo hrudkovaté.

anonym

Nekupuji žádné, dostávám zdarma špičkové rakouské biomáslo od kámoše, co chodí s fanatickou rakouskou ekoložkou, co má u nás pobočku své firmy.
Předtím zásadně Madetu stejně jako Tom, víme, že je dlouhodobě nejkvalitnější i bez testů, které to jen pravidelně potvrzují.
Jinak užitečný odkaz, aby se lidé vůbec zorientovali, potvrzuje se jen domněnka, že tuzemský produkt je kvalitnější než mnohé pofidérní dovozy. Ale i doma jsou rozdíly podle toho, kdo je vlastník a kdo provozuje mlékárnu.
Doplňuji:
P.S.(Příležitostně se podílím na marketingové podpoře její firmy, kodifikaci českých prospektů a legistativního souladu s platnými zákony ČR či hygienickými požadavky).

hanulka11

pokud je tak od Halíře a nebo Jihočeské a na mazání na chleba Floru

briketka10

viděla jsem jiný test a tam bylo nej Halíř někdy ho koupím..
většinou kupuju Pomazánkové máslo a Zálesáka..

dědapetr

Máslo moc nekonzumuji,jinak od známého z farmy(domácí).Na Moravě.

Damiana

Kupuji prosolené máslo Président La Motte – je v takovém bochánku a použky po mořské soli jsou v něm ještě vidět, a je vynikající. Nebo Irské slané máslo. Ta mám na pečivo nejraději. Na vaření pak Madetu – krásně voní i chutná. Kdysi jsem si v bio prodejně koupila farmáršké přepuštěné máslo ve sklenici. Bylo fantastické. Často kupuji i kozí máslo. Kamarádka má koně a má ho ustájeného přímo na statku, který se prezentuje i na farmářských trzích a v bioprodejnách. Odtud mi často vozí čerstvé máslo, ale i mléko, vejce, sýry a kysané mléčné výrobky. Balení nic moc, ale ta chuť!

anonym

Oba jsme s tomem Jihočeši, takže víme své.
Např. skutečně originální a první Niva se vyráběla ve skalnaté štole pod krumlovskou Mikuldou (v nivě Chvalšinského potoka), kam jsme chodili se školou na exkurze.
viz důkazy:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ni­va_(s%C3%BDr)

anonym

Rozhodně není náhodné, že absolutní propadák je MilkPol – dovoz z Polska.