PlayStationa

Jaké kupovat náplně do tiskárny, abych ušetřil?

Odpovědi
mosoj

Na originálních neušetříš, to je jako by jsi psal vlastní krví! Kupuj zásadně neoriginální nebo refiluj. K dobrým neoriginálním se postupně propracuješ !!
Bohužel chybí značka a typ tiskárny.

LubosHa

Nakupuj kvalitní, originální, ale levnější náplně tady http://www.spo­treba.cz/

Bobík147

Nakupuju na této stránce: http://www.mlcom­puter.info/

Pájo

Nakupuj rozhodně originální náplně a nenechej si nakukat, že jakýkoli refill tě příjde levněji, je to hloupost. Mám to za pár let provozu několika tiskáren v práci mnohokrát ověřené.

Jinak málokdo si uvědomuje, že ta pravá úspora se tvoří hned na začátku. Tím nejdůležitějším úsporným začátkem je správně zvolená tiskárna! Pokud člověk dokáže už před koupí odhadnout, kolik čeho a v jaké kvalitě bude tisknout, odhadne i svoji spotřebu (provozní náklady). K čemu Vám je levná tiskárna s drahým provozem… tak akorát k zlosti.

V době, kdy jsem kupoval inkoustovou tiskárnu, byly jedničkou na trhu (co se nejnižších provozních nákladů na vytištěnou stránku týče) tiskárny CANON. (Píši byly, protože jsem nějaký čas trh tiskáren zkoumat nemusel…má inkoustovka doma šlape bez jakýchkoli závad už přes deset let).

Já nakupuji cartridge zde:
http://www.al­facomp.cz/php/in­dex.php?eid=106140&Se­arch=60122&Se­archType=1&Se­archSubmit=1

cochee

Abys ušetřil, je třeba vyhodit inkoustovou tiskárnu a koupit laserovou.

FiliZ

Kupovali jsme vždy originály, až doposud. Brali jsme do barevných laserovek od www.naplnka.cz a nemůžeme si stěžovat. Kvalita jako originál a cena poloviční.

Zdroj: www.naplnka.cz