Tida

Jaké krmivo pro potkany?

Zajímá mě, jaké krmivo byste mi doporučili pro potkany. Už jsem přemýšlela o Versele laga a Nutrinu. Jaký je váš názor na ně?

Odpovědi
Malvína

Potkana jsem nikdy nechovala. Zeptala bych se v dobrém zverimexu, popřípadě i veterinář dokáže doporučit.

Nandi

Chovám morče a to má nejraději granule od Britu.
Můžete zkusit Brit pro potkany

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=brit+pot­kan&client=fi­refox-b-d&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­2ahUKEwiN_IbA­iZjrAhWLN8AKHe­ORBVMQ_AUoAXo­ECAsQAw&biw=1366­&bih=654