Drap

Jaké koupání upřednostíte v létě ?

Osobně se koupu pouze v přírodních vodách. K veřejným bazénům mám odpor.

Nejlepší odpověď
anonym

soukromý bazén

Nesnáším všechna místa kde se shlukují ve větším množství cizí lidi a kam si musím všechno, co potřebuji a chci mít s sebou , přinést nebo jinak dopravit.

Další odpovědi
Lucijej

přírodní koupaliště /přehrady,rybníky, lomy, pískovny, řeky/

Z desinfekcí bazénů a koupališť mě jímá kožní hrůza, kolikrát už i z dálky „počuchu“, pro mě to je horší jak sinice. Takže jedině příroda.

www

přírodní koupaliště /přehrady,rybníky, lomy, pískovny, řeky/

Vlastně teď už se koupu mimo barák (koupelnu) jaksi míň a míň ☹.

anonym

nekoupu se

Doplňuji:
V bazénu jsem byla naposledy na Základní škole a v řece se plavila jenom několikrát před několika lety.

venkovan

jiné / jaké ?/

normálně v písku či prachu. když je to dobré pro kohouta (slepičky okolo se jen natřásají) tak proč ne pro mne.
Jen ty děvčata se nějak šklebí – nevím proč.

anonym

nekoupu se

Ne že bych byl špindíra,ale pokud neumím plavat,na co mi jsou výše uvedené objekty ke koupání?!

Elile

přírodní koupaliště /přehrady,rybníky, lomy, pískovny, řeky/

Poklička

nekoupu se

baghira

přírodní koupaliště /přehrady,rybníky, lomy, pískovny, řeky/

Jakub Tlapal

Já se koupu jedině našem bazénu. Na veřejná koupaliště nechodím a koupat se někde v rybníku, nebo jezeru, kde plave kde co, tak to bych se bál snad ještě víc než na koupališti 😁 . Máme velký bazén u kterého máme technologii na čištění od https://www.al­bixon.cz/techno­logicke-steny/ , takže si vody nemusíme vůbec všímat a máme ji celé léto krásně čistou 🙂 .