Dr. Darko

Jaké koření byste doporučili na hovězí steak?

Nejlepší odpověď
Kepler

Hodně záleží na tom, s jakou přílohou bude steak podáván. Může být i marinovaný a paleta používaných koření je veliká. Někdo nedá dopustit, tak jako já, na jednoduchý steak pouze solený a pepřený. Jinak se používá i tabasco, tymián, rozmarýn, jalovec, česnek…pro inspiraci koukni sem: http://www.recept-recepty.cz/se­arch.html?orde­ring=&searchphra­se=all&searchwor­d=hov%C4%9Bz%C3%AD+ste­ak

Další odpovědi
Ametyst

Souhlasím s Keplerem. Hrubá sůl a drcený pepř stačí. Je možné přidat drcená hořčičná semínka.