Complex

Jaké konkrétní vybavení a zásoby na počet kusů dokážete vymyslet, aby to mělo opravdu smysl jako ochrana před čímkoliv?

Řekněme, že jde o kryt v zemi na zahradě.

Odpovědi
Edison

Nelze stanovit. Jednou prostě vylézt budeš muset… Není otázkou jestli, ale kdy…

A znovu odkazuji na ten film. A jaderný konflikt si klidně můžeš nahradit jakoukolii jinou globální katastrofou. A klidně i nedestruktivní pro Zemi… Třeba energetickou, ekonomickou… chorobu, nebo cokoli.

Kepler

Před čímkoliv? Na to obrana a strategie přežití neexistuje. Záleželo by na tom, jak dlouho bys chtěl přežít. V minimální variantě zásoby jídla a vody na několik let, taky vlastní generátor elektřiny. Jo a taky filtrační a ventilační systém. To všechno si amíci i rusové dávno vymysleli. Samozřejmě ne pro obyčejné plebs, jako jsme my.

Mp2

Před čimkoliv… :)

Asi nic univerzalniho neni, ale dejmetomu, že nemaš zbrojak a jsi normalni občan..
Pak pro tebe je nejvetšim nepritelem člověk a divoka zvěř.

Asi by pomohl plot, nejlepe elektrický .. A vysoký…
Hodil by se sprej na medvědy a divokou zvěř. Něco, čim si tu zvěř budeš držet od těla, zatimco ji ubiješ k smrti.
Ochranný oděv..

Záleží, o jakou situaci se jedná..
Tys psal něco o krytu, tak asi máš na mysli nějake POST APO :)

Zkrátka musis brat v uvahu cybaceni, ktere budes potrebovat na to, abys mohl obden vyjít sehnat nejake jidlo a vrátil se živý.