Frogman

Jaké konkrétní věci se přidají do hry The Sims 2 po přiinstalování datadisků?

Kde zjistím, jaké konkrétní věci se přidají do hry, po nainstalování každého datadisku a kolekce? Pár seznamů s několika málo věcmi jsem našel, ale to kompletní seznam nebyl. Představoval jsem si nějaký seznam s obrázky těch věcí. Existuje něco takového? Na oficiálních stránkách jsem to taky nenašel.

Odpovědi
www

Nejlépe to zjistíš přímo na nějakém hráčském fóru, vyber si:

Zdroj: www.google.com/se­arch?client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&i­e=UTF-8&q=The+simps+2+f%C3%B3­rum