Fisherman

Jaké kombinace pracího prášku (gelu) a aviváže vytvářejí nejhezčí vůně?

Aviváže nikdy po vyprání nevoní přesně tak, jak jsou cítit přímo z láhve. Při praní se vůně aviváže zkombinuje s vůní pracího prostředku a ve výsledku voní oblečení jinak.

Tak mě teda zajímá, jaké konkrétní kombinace pracího prostředku a aviváže používáte. Které máte nejraději a nejvíce vám voní? Např. jsem docela nedávno objevil, že mi voní kombinace Ariel Color a Silan Aromatherapy :)

Nejlepší odpověď
Dochy

Nejlepší je vys… se na nějaké vůně a nechat prádlo usnout na sluníčku 😉
Teda radši uschnout…

Další odpovědi
iceT

Ve flašce čucháš ke koncentrátu, na prádle je pak cítit nepatrné množství. Aviváž se ale nepoužívá primárně pro vůni, ale pro změkčení prádla a zamezení vzniku statické elektřiny.
Já třeba používám domácí prací gel, voní po Jelenu, a aviváž podle toho, jakou se mi podaří koupit.

ivzez

Souhlasím s Dochym,
nejlepší je vůně čistoty a sluníčka.
Na praní používám prací gel,
aviváž pak není potřebná.