chali19

Jaké kombinace ovoce by jste uvítali na koupališti?

Dobrý den, budeme otevírat stánek na koupališti s krájeným ovocem, potřebujeme poradit jaké kombinace, či jaké ovoce by lidi zaujalo :)

Nejlepší odpověď
M.

Krájený meloun s ananasem

Doplňuji:
Alkohol bych tam nabídla jen kdyby si ho někdo vyžádal.
Jinak meloun je asi jasný. Možná bych dala místo ananasu třeba jahody, hrozny :)

Další odpovědi
Damiana

či uplně něco jiného

Dobrý nápad. Kde máte ten koupák?:-)
Meloun je klasika, je fakt hodně osvěžující, takže bych si ho určitě dala jen tak. Ale vynikající je i mix- který si ráda v létě dělám. Kiwi, ananas, jahody, hroznové víno – samozřejmě hodně vychlazené. Skvělé jsou i hrušky s mangem. Pro exotiku ti doporučuji si pořídit kokosovou polevu od Moninu a pak uvidíš to tóčo, co to dokáže s „obyčejným“ ananasem.

arygnoc

či uplně něco jiného

vinný strik bez melóna, ananasu, broskviček, trešniček, …, paraplíčiek, s obsluhou hore bez a s ľadom.

marci1

Pouze krájený meloun v mističce

Doplňuji:
V jednoduchosti je krása. Meloun má hodně vody, takže ke koupání je vhodný. Mám ráda lesní ovoce, také by to bylo dobré.

anonym

či uplně něco jiného

V létě je bohatý výběr domácího ovoce. Do ovocných salátů se dá v rozumných poměrech zkombinovat všechno. Kromě melounu a jahod jsou to třešně, broskve, meruňky, nektarinky, blumy, maliny, borůvky, ostružiny, angrešt a rybíz. Přidáš-li něco z exotických druhů, tak máš skutečnou spoustu variací.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

chali19

Koupaliště bude v Brně na Rivieře a v Zábrdovicíh :) původně jsme chtěli jen krájené melouny, ale jednoho kamaráda napadlo to kombinovat např. s ananasem nebo to zalít alkoholem. Ale byl to názor jednoho člověka, proto se ptám zde, jaký na to máte názor vy, co by jste si tam rádi koupili :) všem děkuju moc za názor, určitě pomohl :) kdyby měl někdo zájem tam pracovat přes leto, není problem, jeden stánek je jestě volnej pro 3 lidi, je to taková fajn brigáda :) dystak piste na mail: chali19@seznam.cz

Damiana

Pracovat v létě to ne, ale když se budu potulovat někde kolem Brna, tak si vás dám do „cestovníčku“. Díky:-)