Avatar uživatele
novinář

Jaké kodeky je třeba nainstalovat když mi přestala fungovat interní čtečka paměťových karet?

Doplňuji:
Jak říkám přestala mi fungovat interní čtečka paměťových karet… Když se tam karta vlaží tak počítač na ní vůbec nereaguje.

Zajímavá 0 před 3942 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Čtečka žádné kodeky nepotřebuje. Chtělo by to podrobněji popsat situaci.
Doplňuji:
Může být vadná čtečka, nepodporovaný typ karty, špatně připojený konektor, vadný vstup na desce. Chce to vyzkoušet čtečku s kartou, která dřív fungovala, na jiném počítači.

Upravil/a: Hlada

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Pro tvoji informaci, právě ses zeptal cca takto:

Jakou pneumatiku si mám na auto koupit, když mi právě přestal svítit světlomět?
Doplňuji:
arygnoc: OK, uznávám, že máte pravdu, jen se musím ohradit proti přirovnání k mé otázce o sběrně, mi to tedy připadá diametrálně jiné, ale ok, to by bylo na delší diskuzi.

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Maximálně může chtít nějaké drivery, ale to by jen tak nepřestala fungovat. Jestli jsi nic neprováděl a ani PC nic neprovádělo (winy dokáží pěkně mrvit tyto věci), asi odešla čtečka.
Neuvádíš, jestli máš notebook nebo PC a jaký, takže poradit ti více nepůjde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

cochee:
nie každý tuší, že „čtečka“ nepotrebuje „kodeky“ ale „driver“.

podobne by sa dalo odpovedať ma vašu otázku spred 3/4 roka (Kde najdu v Ostravě sběrnu papíru?):
kde nájsť v brne autobusovú zastávku?

väčšina z nás má nejaké vzdelanie v nejakom odbore (vyvolení vo všetkých), a nedivíme sa laickým otázkam od ľudí,ktoré odboru nerozumejú.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

Čtečka potřebuje ovladače (drivery). Pokud ještě včera nebo předevčírem šla, bude asi nejjednodušší použít nástroj Obnovení systému, který najdete v Start-Programy-Příslušenství-Systémvé nástroje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet