Modralka

Jaké/které kapsičky nejvíce chutnají vašim kočičkám?

Mám adoptovanou kočku a chtěla bych jí udělat zbytek života hezký. Jen jsem kočku nikdy neměla, tak nevím, co jí dopřát jako nejlepší papání?

Nejlepší odpověď
nyjono

To je různý, některé bývají mlsnější. Mám to podobně jako ty, všechny kočky jsou nalezenci nebo z útulku.
Těm mým jedou nejvíce Felixy. Většiniu kupuju v akci něco do zásoby.
Nevím, jestli jsou nejzdravější, ale chutnají jim.
Z granulí jim chutnají skoro všechny, sterile víc než jiné.

Další odpovědi
cochee

Nevím, my kočkám kapsičky nekupujem, to bychom v tom nechali majlant. Nejlevnější kočičí konzervy, pokud možno v akci – a kočky žerou, až se jim za ušima dělají boule. A teď před zimou, když tloustnou, ještě chodí užírat psovi a ten šulibrk se po nich ani neožene.

aliendrone

Kočičky nevlastním, ale občasně je mám na krku (na hlídání, když je třeba). Dle mých zkušeností jim nejvíc chutnají kuřecí prsní řízky pokojové teploty, nakrájené na malé kousky. Ale pšššt, kdyby se to domákly ségry, jsem mrtvý muž a už nikdy by mi čičinky nesvěřily! (Každá má doslova HARMONOGRAMY, co, kdy a kolik která číča má jíst – to se nedá popsat, to se musí vidět!) ;) :)

Kepler

Za mně: já jsem nejvíc bodoval s plněnou kapsou z vepřové panenky. A pokud byla kočka hodná, dostala i tiramisu a dezertní vidličku. Ale vážně: čtyřnohé kočičky by to moc neocenily a myslím, že přijaly jakoukoliv kočičí kapsičku.

briketka10

Kupuju konzervy Whiskas s kuřecím masem v želé.
nebo jim sama vařím kuře a drůbeží játra. Mají rády
i vepřové. Když bude jíst všechny druhy tím líp.
Kapsičky jsou drahé a tím bych je moc rozmazlovala
navíc některé váží jen 85g. V Rossmanu mají levné
za 8,90 Winston. Konzervu, když ji mám v lednici, tak
porce ohřívám v MW. Kapsičky jsou jednodušší na
krmení mají pokojovou teplotu, ale dávám přednost
konzervám a vaření. Vedle misek mají celý den plnou
misku granulí a vždy čerstvou vodu.

Běhalo za mnou malý kotě/kočička/ můj starej kocour ji dva dny nemoh ani cejtit..teď mu žere z jeho misky, jakoby ve svý neměla. Ani už nezasyčí jen se úšklíbne a odejde. Vyhodit ji ven na zimu bych už nemohla. Je od přistěhovalců
z města, kteří ji nechali samotnou týden o hladu zavřenou na zahradě venku.
Je to kočička stará asi tak měsíc a kocourovi je asi 10let taky byl bezdomovec mám ho asi od roku. Ti sousedi co ji měli na zahradě maj prej psa?! Tak malinký kotě musí kvůli tomu bejt jako na zimu venku nebo jak?! Takový jednání nikdy nepochopím! Odmítám je zdravit a jestli na ni bude jejich syn volat, tak mu řeknu hele, aby od tebe nechytila lenost a budu si myslet něco o pr..li!

Lurius

Já už jsem to vzdal, naštěstí má kočku i brácha tak si jednou za čas pochutná alespoň ona

Ale pokud si pamatuju, tak si pochutnala vždy na Brit a Sheba

Kristuška

Naše číča miluje od Brit kapsičky s filetkama ve šťávě https://krmivo-brit.cz/cs/pro­dukty/kocky?pro­ductType=6807-konzervy-kapsiky-salmky&page=2 jsou to kousky masa snad přes 80%, vařený v páře, tak že zůstávájí vitamíny a bez konzervantů. Jak jsem donesla něco jinýho, tak čichla a odešla pryč…

dubraro

Kapsičky prakticky žádné. Konzervy Gourmet, ale jen ty s paštikou, kousky ve šťávě ne.
Většina koček má ráda syrové maso, kuřecí, hovězí, ale nedávejte jim je rovnou z obchodu, nechte aspoň na 24 hodin zmrazit. Kočky nesmí vepřové.
Jestli s chovem kočky nemáte zkušenosti, přečtěte si alespoň „Návod na kočku“.

Zdroj: http://www.kocky-online.cz/dow­nload/navod_na_koc­ku_20.pdf

Karlos69

Naše kočky žerou jedině Brit kapsičky a granule. Prospívají a jsou spokojený!

aliendrone

BTW – jedna je TAK rozežraná, že sežere snad VŠECHNO! Viděl někdo kočku (myslím bytového mazlíka, ne ty co pobíhají volně na vesnici ve stodolách), která sežere i SUCHÝ CHLÉB? :o

briketka10

Já jo ale musel bejt namočenej v oleji od sardinek :))
Viz: můj kocourek před chvilkou schovala jsem ho před tou malou vyžírkou, která běhá teď venku naučila se rychle používat kočičí
sklápěcí dvířka. Lítá sem a tam. Sežral ho ani nemrk je kvůli ní
hladovej ona mu všechno sežere. No já se nedivím myslí si asi, že
ji taky vyženu na mráz. Doplňuje zásoby baští za jednu dospělou :))