mily

Jaké jsou základy sebeobrany?

Jaké jsou základy sebeobrany? Muže být i pokročilejší.

Nejlepší odpověď
jakube33

To tě tu těžko někdo naučí,ale jestli se potřebuješ nějak bránit tak začni chodit nejlepe na kickbox.

Další odpovědi
člověk

ZÁLEŽÍ PROTI KOMU

shb23

Nejlíp uděláš, když sporu předejdeš. Když už je střet nevyhnutelný, rozhodně zaútoč jako první. Jeho výpady nebrzdi, naopak nech pokračovat v jejich směru s tím, že si ho chytneš a kontroluješ jeho pohyb např.: držením za prsty dlaní vzhůru, či podkopnutím nohu. Velmi účenné je ho v jeho pohybu protisměrem trefit na bradu. Spadne jak shnilá hruška…