Kryšpín

Jaké jsou výhody prodaných některých vodárenských společností do zahraničí?

Některé vlastní Španělé, Rakušané a další i když jde za kopečky ročně jenom 1,5 miliardy zisku, tak to musí být pro stát, města, obce určitě velmi výhodné.

Nejlepší odpověď
dubraro

Penízky do kapes politiků a úředníků, kteří o prodeji rozhodli.

Další odpovědi
Drap

Pouze ten, že zisk nezůstává doma, ale putuje do zahraničí. To ale neni jen s vodou. Takto je na tom většina obchodních řetězců a výrobních firem.

ivzez

Výhody některých prodaných zahraničních vodárenských
společností nijak nesouvisí s výhodami státu, měst a obcí.

Státu, městům i obcím je přece úplně jedno, jaké výhody prodané
společnosti poskytují svým odběratelům, zaměstnancům, dodavatelům…

(Další „nešťastně“ formulovaná otázka.)