Matiselis

Jaké jsou výhody nemocniční odsávačky mateřského mléka?

Tyto odsávačky nemocnice nabízejí poměrně za draho k pronájmu. Případně si ji lze i zakoupit, kdy cena často šplhá k 25 tisícům Kč. Zajímaly be mě výhody takového zařízení.
Našel jsem pouze, že je taková odsávačka vhodná pro více uživatelek (což nechápu, proč by to mělo matku v domácím prostředí zajímat). A ještě jedna výhoda, prý je zabezpečena systémem proti vniknutí mléka do motoru, což zamezuje případné kontaminaci. Upřímně si myslím, že každá elektrická odsávačka by měla být chráněna před takovouto kontaminací. A celkově mi to připadá jako zvláštní výhoda: když se mléko dostane do motoru, tak dojde k poškození odsávačky, nikoli kontaminaci mléka, ne?

Děkuji za odpověď

Odpovědi
elkon

Já bych se tím nezabýval, měli jsme mechanickou odsávačku, byla levná a dle manželky dostačující.