FlAsh_7

Jaké jsou výhody humanitních vs. přírodních věd?

Odpovědi
anonym

To je moc obecné. Každé má své a záleží, koho co zajímá.

Arne1

Budeš-li studovat humanitní vědy, tak je velká pravděpodobnost že nakonec budeš prodávat burgery v mekáči.

Kelt

Tak humanitních – dozvíš se informace z daného jazyka nebo jiné oblasti, pokud tě to zajímá, dříve než ostatní a můžeš v daném oboru pracovat
Přírodní vědy můžeš být u toho, často se dozvíš dříve, že byla objevena nějaká hvězda, kometa, dokázána platnost nějaké rovnice,objevena nová elementární částice, připravena látka, která nahrazuje benzín a pod. a taky v tom oboru můžeš pracovat. Ten pocit, že děláš to, co tě baví a stýkáš se s lidmi podobně smýšlejícími, ten je úžasný. A když někde vyprávíš o svých výsledcích, tak to je ta nejkrásnější odměna.