Zvědavý

Jaké jsou výhody činek potažených vinylem ?

Doplňuji:
Je to tak lepší nebo horší ? Jsou normální činky lepší ?

Odpovědi
Hornisse

Můžou být vyrobeny z obyčejné oceli nebo jiného materiálu aniž by bylo nutné se starat o povrchovou úpravu (tzn. nerezaví). Díky toho můžou být levnější. Dále pak nestudí, nehrozí že jimi něco poškrábeš, necinkají.

Jestli jsou lepší nebo horší není jednoduché říct. Pokud chceš jen posilovat, máš lepší klasické kovové nastavitelné činky. Pokud s tím chceš i cvičit, můžou být lepší nějaké menší potažené.