jirka F

Jaké jsou výhody a nevýhody covidu-19?

Najdete na tom nějaké výhody i nevýhody.

POZOR:Je apríl.

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že otázka není vhodná, i když jde o apríl.

Některé země hrozí uvězněním autorům dubnových žertovných vtipů na COVID-19.

Existují obavy, že by vtipy mohly ovlivnit šíření dezinformací..

https://www.chan­nelnewsasia.com/new­s/world/corona­virus-covid-19-april-fools-day-12597126

Další odpovědi
zjentek

Výhody a nevýhody pro koho? Pro Zemi? Pro člověka? Pro strýčka příhodu? Pokud pro člověka, tak pro které skupiny?

„Elity elit“ tohoto světa se na své schůzce v květnu loňského roku shodli, že udržitelný „rozvoj“ na této zemi dále je přípustný, odmyslíme- li si 2 mld dnešní populace, čili dnešní stav zalidnění planety –2 mld. Načež B. Gates připustil, že k „udržitelnosti“ by snad stačilo i –1 mld. Zdroje lze lehce dohledat na internetu.

Pepa25

I v nejhorších chvílích humor pomáhá a koneckonců existuje i černý humor jako speciální kategorie.
Něco jiného je šíření dezinformací resp. riziko toho, že ve zjitřené době někdo vtip nepochopí a bude ho brát vážně a ještě třeba šířit …

A na otázce není nic špatného, na všem se dá najít něco pozitivního, i když v této situaci je to spíš „chytání stébla tonoucím“ …

jirka F

annas: Tak to jsem nevěděl.Děkuji za informaci a otázku z toho důvodu raději uzavřu.

annas

Také jsem to nevěděla. Ale něco jsem hledala, narazila jsem na ten článek. Takže raději jsem vložila odkaz.

Také jsem dostala mailem vtipy, některé jsou nevhodné, ale v souvislosti s aprílem se berou jinak.

zjentek

Proboha nedramatizujte, žijte slušně a pečujte o své zdraví tak, abyste mohli být příklademzejména mladší generaci! Pokrytectví v této krizi nikomu nepomůže a zanedbávat celoživotně zdraví a v ohrožení krizí se najednou na apríla „probudit“, to je kumšt… to je pro společnost větší tragédií jak vyléčení kuřáci!