Avatar uživatele
jirka F

Jaké jsou výhody a nevýhody covidu-19?

Najdete na tom nějaké výhody i nevýhody.

POZOR:Je apríl.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1457 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Myslím si, že otázka není vhodná, i když jde o apríl.

Některé země hrozí uvězněním autorům dubnových žertovných vtipů na COVID-19.

Existují obavy, že by vtipy mohly ovlivnit šíření dezinformací..

https://www.chan­nelnewsasia.com/new­s/world/corona­virus-covid-19-april-fools-day-12597126

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Výhody a nevýhody pro koho? Pro Zemi? Pro člověka? Pro strýčka příhodu? Pokud pro člověka, tak pro které skupiny?

„Elity elit“ tohoto světa se na své schůzce v květnu loňského roku shodli, že udržitelný „rozvoj“ na této zemi dále je přípustný, odmyslíme- li si 2 mld dnešní populace, čili dnešní stav zalidnění planety –2 mld. Načež B. Gates připustil, že k „udržitelnosti“ by snad stačilo i –1 mld. Zdroje lze lehce dohledat na internetu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

I v nejhorších chvílích humor pomáhá a koneckonců existuje i černý humor jako speciální kategorie.
Něco jiného je šíření dezinformací resp. riziko toho, že ve zjitřené době někdo vtip nepochopí a bude ho brát vážně a ještě třeba šířit …

A na otázce není nic špatného, na všem se dá najít něco pozitivního, i když v této situaci je to spíš „chytání stébla tonoucím“ …

před 1457 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

annas: Tak to jsem nevěděl.Děkuji za informaci a otázku z toho důvodu raději uzavřu.

před 1457 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Také jsem to nevěděla. Ale něco jsem hledala, narazila jsem na ten článek. Takže raději jsem vložila odkaz.

Také jsem dostala mailem vtipy, některé jsou nevhodné, ale v souvislosti s aprílem se berou jinak.

před 1457 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Proboha nedramatizujte, žijte slušně a pečujte o své zdraví tak, abyste mohli být příklademzejména mladší generaci! Pokrytectví v této krizi nikomu nepomůže a zanedbávat celoživotně zdraví a v ohrožení krizí se najednou na apríla „probudit“, to je kumšt… to je pro společnost větší tragédií jak vyléčení kuřáci!

před 1457 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek