Avatar uživatele
Hory123

Jaké jsou výhody a nevýhody být lékařem?

Doplňuji:
mám do školy projekt

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mirlin, dudu před 4224 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mirlin

Výhody : sám si vyřežeš třebas slepé střevo , nebo vyoperuješ nádor na hlavě.

Nevýhody : musíš požádat kolegu z pitevny aby ti nezmrvil pitvou břicho.

mirlin

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marijakes

Chystáš se být lékařem a nevíš proč? Zvažuješ pro a proti? Tak to bys asi moc dobrý doktor nebyl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
M.

Souhlasím s marijakes.
Jinak je to hrozný stres, představ si, že bys měl na svůj úkor několikrát denně, po skoro celý život, osudy ostatních cizích lidí :) (Samozřejmě pokud nemyslíš nějakého dětského lékaře)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Vystudování lékařské fakulty poskytne absolventovi nebývalé, ba obrovské penzum informací o řadě vědečkých oborů. Zařadí ho do prestižní kategorie společnosti s pespektivou se neustále rozvíjet a zvyšovat svoje postavení a finanční ohodnocení. Na druhé straně však všichni tito jedinci věrni Hypokratovy přísahy přezvali na svoje bedra odpovědnost o dušení a fyzické zdraví svých bližních a to od feťáka, bezdomovce až po prezidenta, kterého musejí promptně ošetřit je-li na něj právě proveden atentát.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Záleží jaké specializace a oboru je lékař . Rozhodně bych nechtěl léčit všechny lidi. Kuřáky, alkoholiky, feťáky, cikány, prostitutky, obézní. Asi bych se jich štítil. Být rodinným lékařem dle svého výběru, by se mi líbilo. Rozhodně u nás lékařům nezávidím a mnohým také nedůvěřuji. Setkal jsem se s odborníky, kteří by snesli označení, potencionální vra­zi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek