dust8

Jaké jsou všechny knížecí pivovary v ČR?

Vím pouze o pivu Lobkowicz, což je asi Pražské pivo, ale pod logem má napsáno knížecí pivovar.

Nejlepší odpověď
Drap

Knížecí pivovar si může pod svůj název napsat jaždý majitel pivovaru. Znám ještě pivo Mittrowský a bude jich asi více.

Další odpovědi
dubraro

Knížecí pivovary jsou v Plasích, Prachaticích, Chocni, Zlonicích, Rosicích, Ťupadlech, Třeboni…

Pivo Lobkowicz se vaří v Protivíně a Vysokém Chlumci.
Do skupiny Pivovary Lobkowicz Group patří 7 pivovarů: Protivín, Uherský Brod, Jihlava, Rychtář, Klášter, Vysoký Chlumec a Černá Hora.