with.love

jaké jsou všechny funkce na hodinkách?

když mám hodinky a na ciferníku jsou ta tři kolečka s různými čas úseky, k čemukteré slouží a jak se nastavuje? je mi jasné, že asi jedno bbbudou hidiny, minuty a vteřiny, ale proč to teda nefakčí? je to jen ,,kosmetický" doplněk?

Odpovědi
mosoj

Máš si koupit hodinky které ukazují čas a ne příliv na moři !

Viz. chronograf :
http://www.vi­deacesky.cz/na­vody-dokumenty-pokusy/jak-funguji-chronograficke-hodinky

radce

U levnějších hodinek je většina nápisů a koleček jen designová záležitost, aby hodinky vypadaly chytřejší. To samé je značení vodotěsnosti, pokud je tam nápis „water rezist 50m“ tak se s tím nesmíte potápět do 50 metrů, ale smíte vlézt pouze do deště…