v1t1l1g0

Jaká jsou vhodná sedativa k návštěvě veterináře?

Zdravim, potrebuji na jednorazove pouziti nejake sedativa pro pejska k vetovi. Natrenovat si „zvykani“ je asi nemozne, tu atmosferu, pach apd. proste nevystihnu. K vetovi chodime jen na ockovani, jinak ne. Potreboval bych proto nejake tablety, ktere mu muzu dat aby to zvladl. Dost se vzpira a vet taky neni nejrychlejsi – uprimne je to potom dost stresujici i pro me. Vim, ze psovi to neulevi, ale potrebuju aby to pichnuti zvladl bez povyku. Na silvestra a podobne nic podobneho nepouzivam a vim, jak se chovat, proto prosim moralisty aby me nelyncovali.

Dekuji za navrhy.

Původně – Jaké jsou vhodné sedativa …

Nejlepší odpověď
Drap

Sedativa mohou psovi jen uškodit. A jak ho veterinář vyšetří když bude pod sedativy? Základní problém je v tom, že nejdříve je třeba si vychovat psa a ten potom půjde bez vzpírání kamkoli budu chtít.

Další odpovědi
Klaproth

Zeptej se veterináře.

Mc Merkurion

… tak mu nakecej, že dete na vočkování, pro jednou ti to třeba zbaští, a napříště už se poradíš s doktorem, nebo si budeš muset vymyslet něco jinýho, třeba pěknou čubu (na to ti skočí, to je ověřený) …

Smackdown

CHmel rozemlít a dát do žrádla,pes bude ok a ty taky.