hajuška

Jaké jsou velikosti popruhů u velkých psů?

Dobrý den, potřebuji sehnat tabulku velikostí psů. Všude je vše značené M, L, XL,… a já netuším do jaké velikosti patří Německý ovčák. Mám ročního psa a sháním na něj popruhy k tahání saní.
Děkuji za odpovědi! 🙂

Odpovědi
Nikkol

pro určení velikosti změřte prosím psovi obvod krku (nejde o velikost obojku ale o rozměr přední části postroje kde je postroj na psovi):
XXS : obvod krku 38 cm
XS: obvod krku 42 cm S: obvod krku 46 cm
M: obvod krku 50 cm
L: obvod krku 54 cm XL: obvod krku 58 cm XXL: obvod krku 62 cm XXXL: obvod krku 70 cm

Ovšem každá firma to může mít jinak.

Je lepší si se psem do prodejny zajít a ozkoušet. Taky jsme to tak vždycky dělali.

Zdroj: http://www.spo­kojenypes.cz/pos­troje-pro-psy/postroj-pro-psa-soft-universal-reflexni?id=16678