Makeda

Jaké jsou vaše zkušenosti s účinky koloidního zlata na vyhlazení vrásek?

Pomohlo vám koloidní zlato s vyhlazením pleti? Jak jste aplikovali?

Odpovědi
Lenka Lena

Řekla bych, že na takové ty drobné vrásky pomáhá a i je po něm taková „naducanější“ nebo jak to nejlépe popsat. Osobně mám toto koloidní zlato https://www.bi­omineraly.cz/ko­loidni-stribro-a-zlato/koloidni-zlato-20-ppm-100-ml/ Přijde mi nejjednodušší kápnout trochu na látkový tampónek a pleť otřít. Je fajn, nezanechává kůži nijak lepivou…Během chvilky se vstřebá a pak dávám klasicky krém.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Makeda

Lenko, moc děkuji za reakci. Tušíte, jestli je vhodné používat v kombinaci s face rollerem? Myslím třeba takovýto https://www.kle­notyamber.cz/ma­sazni-pomucky/face-roller-ruzenin-s-kvety-sateru-v-krabicce/. Anebo nejprve aplikovat zlato a potom třeba ještě použít váleček na masáž v kombinaci s olejem, který na pleť běžně používám. Nějak si nedovedu představit, jakou přesně to má konzistenci. Moc děkuji za Váš čas.

Lenka Lena

To koloidní zlato je jako voda, myslím, že s face rollerem by to úplně nešlo, stékalo by a taky si myslím, že by se to zlato nemělo dostat do očí, tak na tom tamponku je to jistější. Ale face roller mám ráda, zrovna na to oční okolí, na váčky pod očima a vrásky, pěkně chladí a masíruje. Za mě je ideální očistit pleť tamponkem s koloidním zlatem a pak nanést olejíček nebo krém pomocí face rolleru.

Makeda

Skvělé, děkuji za rady. Vyzkouším!