jerifka

Jaké jsou vaše zkušenosti s dodavateli plynu a elektřiny? Vyplatí se jejich změna?

Jaké jsou vaše zkušenosti s dodavateli plynu a elektřiny? Vyplatí se jejich změna?
Jakého dodavatele doporučujete a naopak?

Odpovědi
Benderber

Změna se vyplatí

Doplňuji:
Jednaznačně se vyplatí měnit dodavatele energií a nejen energií, protože nejen, že člověk ušetří, ale taky se míchá trhem a firmy si nemohou být zákazníky tak jisti a snaží se je zaujmout výhodami a to pro nás zákazníky přínostné. S energiemi jsem přešel k Bohemia Energy a banku jsem zněnil na Fio a jsem spokojen.

zzzlatokopka

Lepší je nic neměnit

Změna se vyplatí, jen pokud se vylobuje něco ve velkém. Někteří starostové pořádají „dražby“ a při těch se pro hodně obyvytel vesnice vylobuje dobrá cena.

Pro jednotlivce se to nedá, a je to mnohdy spíš nevýhodné, jsou tam i poplatky, a číst ty jejich smlouvy psané bleším písmem je hodně časově náročné.

mosoj

Změna se vyplatí

Pokud jsi u ČEZU nebo RWE není o čem. Změna se vždy vyplatí.

Popina

Změna se vyplatí

Doplňuji:
My jsme vyměnili dodavatele už před lety za Bohemia Energy a jsme u nich spokojeni, jde o levnějšího dodavatele než byl původní.

ReHu

Změna se vyplatí

Ale jde také o tom odkud a kam. Hlavně kam.
Já jsem po změně spokojená.

ReHu

Známá u Bohemia energy byla a přivedli ji prý do velkých potíží. Tak pozor a opatrně.

gecco

Je lepší koloběžka nebo svíčková???
___
Podobně nesmyslná je otázka – o anketě ani nehovoře…

zzzlatokopka

Čokoláda.

gecco

Většinou s tebou souhlasím, ale dneska – resp. nyní – ne…
Svíčková..
A nebo – bůček…
😉

zzzlatokopka

čokoládka Lind mňam mňam:-)))