Marketka13

Jaké jsou vaše zkušenosti s chlorellou?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s chlorellou popřípadně i s mladým ječmenem. Dost jsem o tom četla a slyšela kladné ohlasy. Ráda bych udělala něco se svým trávením, které není dobré a hlavně detoxikovala své tělo. Jak u vás vypadalo detoxikační období a jak probíhalo?

Nejlepší odpověď
iceT

tady http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nekdo-zkusenost-z-rasou-chlorella
a tady
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakou-si-mam-vybrat-chlorellu-a-mlady-jecmen

Další odpovědi
bolak

Ječmen je hnůj, smrdí to, práší to, nic to nedělá, ale dostal jsem to darem, tak to poctivě žeru a dělám že mi to chutná.

Chlorella, ta je mnohem lepší, sice to taky nic nedělá, ale je to v tabletkách, takže se po otevření pixly nemusej prát záclony.

www

Jsem v důchodu už několik let a díky pestré stravě jsem doposud žádnou detoxikaci ani lékařů nepotřeboval.
Moje zkušenosti? Z těchto důvodů žádné a věřím, že nemusíš potřebovat při vyvážené stravě ani ty.
Doplňuji:
Edit: ..ani podle lékařů..
Navíc si myslím, že většina těchto přípravků může být jen obchodní tah prodejců. Proto se spoléhám na lékaře, nikoliv reklamu a net.
Názor

arygnoc

ako viete, že potrebujete >detoxikovať<? [čím ste intoxikovaná?]

Treba jesť poriadne – mäso, zeleninu (ovocie), vlákniny – to všetko organizmus potrebuje,
Nemať jednostrannú stravu,
Poraďte sa dietológom, keď nemáte v poriadku trávenie (odhadujem, že sa pravdepodobne jedná o neprimeranú skladbu stravy a nie nejakú potrebu >detoxikácie<).
To, čo čítate, sú materiály predajcov (distribútorov), relevantné hodnotenia odborníkov pravdepodobne nájdete dosť ťažko (nájdete, ale v záplave práve tých materiálov predajcov a „kladných recenzií“ [mimochodom od samotných autorov diel] sa proste strácajú).

Nedetoxijem, nepotrebujem to.
Chutí mi, trávi mi, kadí mi ako má, i keď lekárka frfle niečo o cholesterole a kyselinách … ja ju zasa poteším tým, že to pekne vybehám a obaja sme spokojní.

Dominickaa

Ať si říká kdo chce, co chce, tak jednou za čas není vůbec na škodu detoxikovat svůj organismus. Nehledě na to, že když člověk má nějaké problémy, tak je dobré je řešit. Já jsem také měla velké problémy s trávením a překyselením. zkusila jsem chlorellu s mladým ječmenem a ono mi to pomohlo. Trvalo to chvilku, cca 2 měsíce, ale pomohlo. Pochybuju, že to bylo něčím jiným, jelikož nic jiného jsem u sebe nezměnila. A užívala jsem chlorellu pyrenoidosu http://www.zelene-zdravicko.cz/chlo­rella-fresh.php