Avatar uživatele
tencosepta

Jaké jsou vaše vzpomínky na tábor?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bolak, briketka10, zzzzz před 3547 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Zažil jsem spoustu táborů a vzpomínky jsou jen ty nejlepší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tenkrát jsem z tábora mámě napsala, že už nikdy do žádnýho takovýho koncentráku nepojedu, teda lépe řečeno, chtěla jsem to napsat, ale vedoucí tábora si mě zavolal a ptal se mě, proč takový věci píšu. Takže ke všemu nám četli poštu – super. V noci se nedalo spát, potože tam řvali opilí vedoucí a pak se během dne drželi za hlavu a byli nervní, protože se neměli kdy pořádně dospat. Neměli jsme žádný program, takže jsme buď zlobili, nebo se nudili, někdo pořád jen bulel, třeba jako já a někdo byl rád, že není žádný dozor, tak asi tak…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Převážně špatné. Psala jsem taky zoufalé dopisy jako Samba. Stýskalo se mi po domově a ostatní holky z chatky mě šikanovaly a měly ze mě akorát srandu. Hlavně když jsem v 10ti letech chytla vši, máma se se mnou nepárala a šla jsem dohola a „jela s mechem pod šátkem“. Program byl ale vcelku bohatý – vždycky jsem si odvezla diplomy, první místo z petangue každý rok, pak vázání uzlů a morseovka, dál už si nevzpomenu. Měli jsme na návštěvě třeba šermíře, kouzelníka, probíhala Miss a Missák, vždy bylo dané hlavní téma (kouzelnické, pirátské či tak něco..), 10 družstev, směska lidí z různých oddílů a každý den nějaký úkol, to bylo vymyšlené opravdu pěkně, když se nad tím teď zamyslím. No a třeba tak dvakrát do týdne byla „díza“ a pamatuju si, že jsem tancovala ploužáky s klukem, který se jmenoval Ondra Máslo a všechny holky se mi za to smály. Ale bylo to hezký… :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

První den sem se pochcal, ale tak moc sem se styděl, že sem to nikomu neřek a další tři tejdny sem v tom musel spát.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, zzzzz Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Vesměs dobré. Vždycky jsem se brzo s někým skamarádil a užil jsem si to. Bylo to ještě v 80 letech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dane

Na táboře jsem byla asi dvakrát v životě. Pokaždé jsme spali pod stany a myli se za tu dobu asi dvakrát. Dodnes nesnáším kempy a kdyby mě někdo chtěl vzít na dovču tohoto typu, tak bych se musela asi hodně přemáhat než bych mu na to kývla 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jezdila jsem na tábor každý rok se ségrou (dvojčetem)
vždy se nám tam líbilo a byla švanda, perfekní stravu a
bezva hry pro nás připravili naši vedoucí, bobříka odvahy
to už dnešní děcka ani neznaj a jak jsme se báli všichni,
když jsme měli držet v noci stráž jen s baterkou a dva to
jsme se třásli, jak něco zapraskalo, ale vzpomínky jsou
krásný, jak jsme si prali v ledový Šumavský řece prádlo
i to bylo super, ohníčky s buřtama mňam mňam kytára
písničky 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Víceméně špatné. Zažil jsem ji vícero, po delším cestování jako spolujezdec mám průjem, jednou mne ve spánku popichal roj včel v chatce, v bazénu bylo prasklé potrubí, já se hlupák o něj opíral břichem (krásná masáž) a další týden jsem nemohl dělat lehsedy a nikterak hýbat břichem.
Na posledním jsem si zlomil palec, od té doby raději nikam pod dohled, raději na noc někam sám vypadnout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

gagaga: to ale ještě nebylo všechno :), zbytek příběhu zde: > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-smrdi-ve-stanech-na-detskem-tabore-a-jak-se-toho-zbavit

před 3546 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Boláku co holčička z vedlejšího stanu? Přežila? Jsem se málem i já počůrala smíchy:-DDDDD

před 3545 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak přežila, což o to, ale po ránu asi musela pořádně smrdět :-/..

před 3545 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek