zivotvsem

Jaké jsou Vaše politické názory?

Jaké máte politické názory? Jak by se měl spravovat stát? Co by se mělo zakázat a co naopak povolit? Já své shrnu do šesti bodů:

1. OCHRANA LIDSKÉHO ŽIVOTA:
Od početí má každý určenou barvu vlasu, barvu očí, pohlaví. Od šestého týdne od početí cítí bolest. V současné době probíhá genocida dětí před narozením vysáním, otrávením (to dítě umírá několik dní v bolestech), ubodáním, rozčtvrcením, nitroděložními tělísky, hormonální antikoncepcí (má prokazatelně potratové účinky). Jedinou výjimkou by bylo ohrožení života matky, které nelze řešit jinak, v praxi by se jednalo o výjimečné velice vzácné případy, jako je těhotenství desetileté dívky. I přes zákaz potratů by byly dále nelegální potraty, ale bylo by jich podle porovnání se správnými zeměmi pravděpodobně 10%-20% toho, kolik je jich dnes.
Také žádné zavádění euthanasie, je běžně zneužívaná a v Nizozemsku probíhá už i nucená eutanazie dětí (Groningen protocol).

2. BOJ PROTI PATOLOGICKÝM JEVŮM
Byla by zakázána prostituce, jelikož kazí veřejnou morálku, ničí životy žen, pomáhá šíření HIV a legalita umožňuje obtížně odhalitelnou nucenou prostituci. Trestána by však nebyla prostitutka, ale jen klient. Prostitutka by měla status oběti.
Též by byly zakázány hrací automaty a kasina a silně omezeny sázky. Opět by byl trestán provozovatel, nikoliv gambler. Též by se zakázal prodej cigaret a tvrdého alkoholu osobám mladší 20 let a těhotným ženám. Bylo by zakázáno kouření v obytných prostorech s výjimkou sklepů, zahrad, garáží a domů, v nichž člověk žije sám.
Města by zřizovala úřady na prevenci bezdomovectví, na které by se mohli bezdomovci obrátit a dostali by práci u někoho na poli nebo zametání odpadků. Za práci by dostali bydlení a výplatu, ale menší než ostatní lidé, protože navíc dostávají bydlení.

3. EKONOMICKÝ SYSTÉM A SPRÁVA STÁTU
Nebylo by zbytečně omezováno soukromé vlastnictví, zrušila by se nesmyslná stavební povolení pro to, co si chce člověk postavit na vlastním pozemku, naprosto nesmyslná daň z nabytí bytu nebo obytného domu, která diskriminuje rodinu (v případě, že se nejedná o člověka, který byty hromadně skupuje). Z daní by se již neplatily věci, které nejsou nezbytné – zbytečné výdaje do vzdělání, sportovní soutěže, filmy české televize atd. Daně by byly sníženy.

Naopak by byla bezplatná potřebná lékařská péče a hospice a mnohem levnější domovy seniorů, jelikož i chudý člověk si zaslouží nezbytnou péči a jeho život má hodnotu jako život každého. Na to se mají použít peníze z daní přednostně než na cokoliv jiného.
Každý bezúhonný zdravý člověk starší 21 let, pokud není závislý na návykových látkách, má právo držet zbraň. Kdyby byly zbraně zakázány, tak se k nim zlí lidé stejně dostanou, slušní lidé nikoliv. Rovněž by bylo silně posíleno právo na sebeobranu, aby se člověk nebál chránit sebe a své blízké, jako dnes.
Byla by obnovena monarchie, hlavou státu by byl dědičný král z rodu Habsburků. Základními částmi státu by bylo Království České a Markrabství Moravské. Obnovil bych šlechtické tituly, ač by v praxi neměly vliv. Vlajky evropské unie by se přelepili vlajkou Království Českého. České království by vystoupilo z Evropské unie, pokud by se rychle nezměnila na původní ekonomickou alianci, namísto liberalistické diktatury, která vnucuje vraždění nenarozených dětí, omezování svobody držení zbraní a chová se jako koloniální říše. Byla by posílena samospráva a pravomoci krajů a měst. Lidé by si mohli v místních referendech rozhodovat o tom, co kde město postaví.

4. ŠKOLSTVÍ
Byla by podporována inkluze, avšak respektovala by individuální potřeby. Handicapované a běžné děti by byly odděleny na předměty jako je matematika, čeština, ale byly by pospolu na výtvarce či tělocviku. To proto, aby se lidé naučili respektovat postižené lidi, které dnes vyhlazují jakýmsi „právem ženy“. Výuka by byla mnohem praktičtější, na středních školách by se učilo mnohem méně nepotřebné matematiky, fyziky a chemie, naopak by se více učila první pomoc a další praktické věci do života, třeba jak funguje zaměstnání. Rozhodně by nebyla žádná povinná maturita z matematiky, praktická matematika je jen na základce a tu každý, kdo byl přijat na střední školu, již musel zvládnout při přijímačkách. V sexuální výchově by se učilo o manželské věrnosti a o tom, že sex je to, čím se dělají děti. Bylo by zakázáno přijímání Sorosových peněz do školství a na propagandu. Též by byla ukončena propagaci progresivní levice, potratů, nezávazného sexu ve školách. Zrušilo by se propadávání do nižších ročníků a byla by podporována kreativita žáků, více referátů, méně šprtání. Též by fungovalo, že děti ze starších ročníků by doučovaly děti z menších ročníků. V životě člověk musí jednat s lidmi všeho věku. Nebylo by to povinné pro dítě, ale podporované. Třída jako skupina by nebyla zrušena, ale více by se propojovali jednotlivé třídy, bylo by více společných hodin mezi třídami různého věku.

5. TRESTNÍ PRÁVO
Byly by obecně zvýšeny tresty za násilnou trestnou činnost. Za některé typy vražd (vrah dítěte, potratář, loupežný vrah, sexuální vrah, úkladný vrah) by bylo automaticky doživotní odnětí svobody bez možnosti propuštění. Doživotí by též šlo udělit násilným recidivistům. V současné době se běžně děje, že brutální vrah je po patnácti letech propuštěn a pak zase někoho zavraždí. Lidský život je třeba také chránit vysokými tresty. Též by byly zvýšeny tresty za znásilnění a těžké ublížení na zdraví. Ale tresty by nebyly zdaleka tolik přísné jako ve Viktoriánské Anglii, nenásilný zloděj by byl nejdéle do pěti let venku.

Vězni by měli povinnost pracovat. Trest smrti by nebyl obnoven, protože doživotí je více odstrašující a lze zrušit v případě justičního omylu. Naopak by byly sníženy nesmyslně vysoké pokuty, které brání resocializaci pachatelů a byl by široce rozšířen trest obecně prospěšných prací (dával by se i za přestupky). Bylo by obnoveno dějinami osvědčené krátkodobé vězení. Třeba kdyby někdo dal cigarety třináctileté holce, tak by již nedostal pokutu v řádech stovek tisíc, ale třeba tři dny vězení nebo obecně prospěšné práce. To by mnohem lépe pomohlo jeho nápravě.

Též by byly zvýšeny tresty pro bezohledné řidiče. Neustále umírají nevinní lidé na silnicích, protože opilí řidiči jsou trestání mnohem mírněji než nějaký zlodějíček. Těžce opilým a zfetovaným řidičům by se trvale odebíral řidičský průkaz.

6. OSTATNÍ ZÁLEŽITOSTI:
Byly by podporovány alternativní zdroje energie. Globální oteplování je prokazatelný problém, proti němuž je třeba bojovat. Též by byla omezena produkce plastu, protože jsou jimi zamořeny oceány. Byla by podporována postupná obnova listnatých lesů, které zde mají přirozeně být a umožňují lépe fungující ekosystém, než umělé jehličnaté lesy. Byla by podporována reintrodukce druhů, které zde mají přirozeně žít, jako jsou vlci, rysové či zubři.

Byli by přijímaní skuteční uprchlíci, kterým v krutých islamistickým (např. křesťané věznění v Pákistánu), komunistických (věznění a vraždění čínští Ujgurové, Tibeťané, křesťané a další bestiální komunistickou tyranií) a liberalistických (rodiny s dětmi z Norska, provozovatelé hospicové péče odmítající eutanazii v Kanadě, protestující proti potratům v Kanadě či Francii, nizozemští senioři, kteří se bojí jít do místních nemocnic kvůli eutanazii) režimech hrozí kruté věznění, smrt nebo jiné vážné utrpení. Ekonomičtí imigranti by naopak byli vraceni zpět za moře. Kvůli vítačské politice se afričané vrhají na riskantní cesty a ohrožují nejen svoje životy, ale i životy svých dětí. Kdyby se prostě vraceli, tak jich tolik zbytečně nezemře. Též tím západ zhoršuje životní úroveň afričanů, jelikož sem chodí hlavně mladí muži, kteří by jinak živili své rodiny v domovině, ale takto necháme jejich rodiny v chudých zemích ještě chudší.

Pohlaví jsou jen dvě, protože to je prostě biologická realita, kterou nelze zpochybnit. Věk pro zmrzačení se transsexuálních osob a hraní v porno by byl zvýšen na 21 let, aby se předešlo zmateným rozhodnutím mladých lidí (sám jsem silně pod touto věkovou hranicí). Nebyla by legalizována marihuana pro jiné než lékařské užití, ale byly by sníženy tresty za marihuanu, které jsou zbytečně vysoké. Registrované partnerství by bylo ponecháno, aby mohli dědit a mít o sobě lékařské informace jako ostatní, ale manželství je prostě jen mezi mužem a ženou a zavádění homosexuálního manželství by snížilo hodnotu manželství jako základní společenské jednotky. Existuje i mnoho homosexuálů, kteří se současným trendem nechtějí mít nic společného a zastávají tradiční jednoty, dokonce 28 jich je v KDU-ČSL.

Obecně jsem silně konzervativní a mírně pravicový.

Nejlepší odpověď
anonym

Mně tento typ otázek a přispění svého vlastního názoru nevadí, naopak. Myslím, že je to zajímavé téma k diskuzi. Nicméně ze způsobu podání té otázky jsem trochu rozpačitý. Přijde mi, že (teoreticky) nesouhlasím-li s těmi ideály, stojím na té špatné straně. A to mě na tom trochu mrzí. Ale je možné, že jiní uživatelé na to pohlížejí jinak.

Další odpovědi
Edison

Mimo to, co píše Led si ujasněte, jak a kde chcete svoje názory prezentovat. Tohle na to opravdu vhodný server není. Ani to není dobrý způsob.

led

Pseudopolitikov máme v politike dosť.
Vaše politické názory sú vaše politické názory, ale nebojte sa, hlas vám nedám.
Než budete kandidovať, ujasnite si, čo vlastne chcete a k čomu to smeruje.

Pepa25

Stačila předchozí „otázka“ toho uživatele, abychom věděli, že má jen jedno téma a sem si nechodí pro odpovědi …

Mc Merkurion

… stačilo mi jen tvoje „Stop vraždění nenarozených dětí a eutanazii!“ abych pochopil, že takové slohy nemá cenu ano číst …

Edison

Markusei, tohle je odpovědní serer, nikoli diskusní.

Edison

A není ani určen k primární prezentaci svých názorů, nejde o politické forum…

anonym

Ale pokud se ptá na naše politické smýšlení, tak to není proti pravidlům. Mimo to, diskuzní fórum k otázce tu je. Politika je téma jako každé jiné.

Edison

A ten elaborát za otázkou je jako co??? Tohle je normální politickej výlev, kterej se pokusil schovat pod jedinou větu s otazníkem na konci. Ta otázka je prachobyčejná MASKA přesně pro takový, jako jsi ty, abys nepochopil, že ti tu chce vtloukat politický klíny do hlavy.

Ametyst

Edisone, jiní uživatelé zde píší otázky typu All in 1 s tolika podotázkami, a k tomu mlčíš. Ledaže- je to tu parta hochů, co spolu mluví.

Edison

Nejsou problém podotázky. Tady ale žádné podotázky NEJSOU! Tady je prachobyčejný politický výlev, který se má tvářit jako politický program. V tom je zásadní rozdíl. A nemysli si, že o návrhu na smazání nepřemýšlím.

Edison

Už i ten nick svědčí o tom, že jde o jakési pseudopolitické uskupení.

anonym

Edisone, v tom se nepřu. Zatím z jeho dvou dotazů -jsou oba slohové práce, k jaké ideologii se hlásí. Mně to nijak neovlivňuje. Nepodceňuj jiné uživatele, že nepochopí propagaci názorů.

Mimoto, pod svou otázkou jsem se ho i dodatečně ptal. Téma je zajímavé, za tím si stojím.

Edison

Ale ten předchozí příspěvek ukazuje, že nejsi schopen rozlišit otázku, kterou chce něco zjistit, v takovém případě by to bylo relevantní, a otázku, pod kterou začne usilovně demostrovat svoje názory takovým elaborátem, žedy že otázka je zastírací, maskovací. Já to poznal na první pohled. Ono… to je stejný jako jak poznat lež, nebo fejkňůs, nebo cokoli… Asi to chce kapku citu, zkušeností, i životních… přemýšlení…

anonym

Otázka formálně položená je. Můžeš si vybrat, zda na ní odpovíš, nebo ne. Mimochodem, nejsme úplně ve sporu. Protěžování svých myšlenek je zřejmé a koneckonců jsem na tuto ,,otázku" vlastně odpověděl. Já spíš si všímám postoje vůči jiným názorovým myšlenkovým proudům, který v podstatě neumožní přispěvatelům se vyjádřit například ve prospěch liberálních myšlenek.

Mc Merkurion

… chlapci nehádejte se, faktem je, že když budu chtít číst román, dojdu si do knihovny a nepolezu na tento web … jde jen o jeho prosazení názoru viz bod 1: „Stop vraždění nenarozených dětí a eutanazii!“ a tak se nám snaží tlačit klíny do hlavy …