LubosHa

Jaké/které jsou vaše oblíbené knihy, popř. spisovatelé?

Nejlepší odpověď
Drap

Je jich spousta a prostor na těchto stránkách by zřejmě nestačil

Další odpovědi
iceT

Robert Ludlum,Thomas Block,Nora Roberts,Koontz,Scor­tia\Robinson+ několik dalších,a ne neutně v tomto pořadí.Mám ráda špionážní romány i romatické knihy.

osamělývlk

Je jich spoustu, ale například Pán prstenů, Hobbit, Harry Potter…
Oblíbení autoři JRR Tolkien, J.K. Rowling, Otakar Batlička…

JohankaDl

Bezpodmínečně 50 odstínů šedi (kdo nezná – http://www.al­batrosmedia.cz/fif­ty-shades-of-grey-padesat-odstinu-sedi.html ) :)

marci1

Předcházející odpovědi : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=obl%C3%AD­ben%C3%A9%20kni­hy

DIH

Velký Gatsby – Great Gatsby – Francis Scott Fitzgerald

Oblíbená knížka Nemesis od Stephen King.
Z toho co jsem četl letos vede Steve Jobs Biography od Walter Isaacson.

To jsem já

Lenka Lanczová a Sophie Kinsella

Andrílek

Ahoj,
moje oblíbené knížky jsou:
Děti z Bullerbynu, je moc pěkná, od Astrid Lindgerové, to není zrovna můj tip, ale ujde to. Pěkná knížka je Sísa Kyselá. Doporučuji knížky od Albatrosu.:-)
Andrílek,

gagaga

ctu i nekolik hodin denne ..momentalne take jako johanka :
50 odstínů šedi .. musim si jeste koupit 3 dil .. take doporucuji :)

  • iv-