CTTON

Jaké jsou vaše oblíbené filmové žánry?

U mě je to

  1. sci-fi
  2. horror
  3. thriller
  4. drama
  5. komedie

Zdroj obrázku: Pixabay

Odpovědi
anonym

Filmy s životním příběhem nebo zabývající se společenskou tématikou (dokument).

DoTazatel

  1. historické (ale jak se to vezme – žádné přímo historické neexistují, z historie si vždy berou jen inspiraci), akční a dobrodružné, filmy podle (klasických) knih – románů, divadelních her,…

Občas sci-fi (hl. marvel), ale i třeba romantické nebo dřív taky hodně dokumentární (historie, životopisy, politika a vědy – hl. vesmírné). Jako malý jsem hodně sledoval dokumenty o zvířatech, z Afriky, Indie, o různých zvířatech i z říše hmyzu, ale to už teď nesleduju vůbec.

Ale sledoval jsem vždy všechno, vždy to co mě baví (nebo to, co by mě mohlo bavit) nehledě na žánr – comedy, horror, fantasy, thriller,…

Hlavně už nemám televizi, a už ani moc nesleduju filmy ani seriály – jen občas si něco pustím na PC nebo notebooku a spíš to, co už znám a co mě baví… výjimečně si ale pustím i něco „nového“ (to, co jsem ještě neviděl).

Arne1

sci-fi

Rokio

  1. dobrodružný
  2. animovaný
  3. fantasy
  4. komedie

Kazuga

1 sci-fi