dust8

Jaké jsou vaše nejoblíbenější televizní příběhy z cyklu Bakaláři?

Pro připomenutí zde seznam všech dílů: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_d%C3%A­Dl%C5%AF_cyklu_Ba­kal%C3%A1%C5%99i

A kdo neviděl či by to chtěl vidět znovu, tak zde lze přehrávat díly online:
https://www.ces­katelevize.cz/po­rady/878644-bakalari/dily/

Odpovědi
marci1

První mě napadne povídka „Zuby“ s Vladimírem Menšíkem. Zapomenuté zuby v televizi a jeho bezvadné šišlání, prostě opravdu herecký výkon. 🙂

Drap

Přehrávat si určitě nebudu a příběhy už dávno nepamatuji.

Kelt

Opakují se některé pořady, seriály a starší filmy. Někomu to něco řekne, připomene, ale dívat se na něco, co bylo natočeno před mnoha lety, a jsou zde upravené dialogy, scéna, charakteristika postav tak to mladším neřekne nic a starší mohou vzpomínat. Některé Bakaláře jsem kdysi viděl, protože nebylo mnoho programů. Prostě bylo určité téma, a na to se napsal nějaký divácký příběh, pak to podle možností finančních a jiných natočili, aby se to vešlo do 20 minut. Dnes by na některé téma točili hodinový film s efekty. Myšlenka možná pěkná, Ale abych odpověděl na otázku, tak vlastně nevím, že se opakují Bakaláři a neviděl jsem nic.