eleonnore

Jaké jsou vaše nejoblíbenější filmové postavy? Jaké vlastnosti máte na svých oblíbených postavě nejradši?

Pro mě je to například:

Lester z Americké krásy – dochází mu, že mu jeho současný život nevyhovuje, nebojí se změny, je svobodomyslný
Sam z Pána prstenů – je věrný svému příteli, nezradí ho, ví, kde jsou jeho hranice, ochotný
Hannibal Lecter – i přesto, že je sériový vrah, je to gentleman, nesnáší neslušnost

Napadnou vás nějaké postavy, které máte rádi vy sami? Proč? Jaké vlastnosti u filmových postav oceňujete nejvíc?

Nejlepší odpověď
annas

Momentálně mě napadá jen Forrest Gump. Mám schované jeho některé citáty.

Máma vždycky říkala: „Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš“.
„Máma říkala, že člověk musí odložit minulost a pak zase může jít dál.“

Jinak pro jeho vlastnosti, např. vždy udělal to, co slíbil, pro záchranu druhých by udělal cokoliv, do všeho dával své srdce atd.
Přes všechny své útrapy dokázal žít a ve světě se neztratil.

Další odpovědi
hoven 1069

Já mám oblíbeného deadpoola. Mam na něm rad, ze se občas chová jako retard, umí bojovat a má smysl pro humor :)

Mc Merkurion

… večerníček: … je mu už přes padesát, a furt vypadá stejně …

Kepler

Třeba Rudolfa Hrušínského v jeho roli Pozor vizita! Nebo Jennifer Lopez ve filmu Krásná pokojská.

iceT

Kdysi to byl Vinnetou a Superman, a proč asi nemusím zdůrazňovat. Později to byl Macgyver pro jeho schopnost vyrobit z hovna atomovku a další dovednosti. Pak mě napadá Semir Gerkhan, nesmrtelný neuplatný policajt.

Šidlo

Vision z Avengers 2 – naj bola scéna na konci s Ultronom

Neville Longbottom, lebo si siahol na dno

Pacho, hybský zbojník – poradil si aj bez koní

Kuře z Byl jednou jeden polda – ale aj Naměstek bol super

právnik zo seriálu Hospoda – mal super humor

zo záporných: Khan Noonieng Sing, Lucifer z Čert ví proč a Dolores Umbridge – boli zlí autentickým, reálnym spôsobom…

luckykubrt

Pro mně je nejoblíbenější Samanta Carter ze Stargate pro svoji vtipnost a chytrost. 🙂
Dále je to Harry Stamper (dobře zahraný mým oblíbeným hercem Brucem Willisem), naftař z filmu Armageddon pro svoji odvahu položit svůj život za záchranu lidstva.
A nakonec Hercules v podání Kevina Sorba, pro svoji ochotu pomáhat lidem, byl by dobrým přítelem v nouzi.