Jaké jsou Vaše nejoblíbenější citáty?

Tahle otázka tu už byla desetkrát, tak proč ne pojedenácté :)

Moje jsou:
„Všichni myslící lidé jsou ateisté.“ – Ernest Hemingway
„Bůh nemá žádné náboženství.“ – Mahatma Gandhi
„O život můžeme přijít různě. Smrt je jen jednou z možností.“ – Robert Fulghum

A asi vše od Sofoklese :D

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se do odkazu, otázka se opakuje, takže se citáty dovíte i od dalších uživatelů.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=obl%C3%AD­ben%C3%A9%20cit%C3%A1ty

V poslední době se víc zaměřuji na aforismy od J. Sobotky:

„Naučit se lze šachy, nikoliv Čověče, nezlob se. "
"I zlatá srdce se liší svou ryzostí.“

Další odpovědi
led

„Ak sa máš rozhodnúť, použi vlastný rozum“ anonym

ptáč

Kdo jinému svatá pravda, až se ucho utrhne.

marci1

Třeba : „Za nocí nejtemnějších pamatuj na slunce.“ Buddha. 🙂
„Hněv a rozčilení zvyšují náchylnost k nemocem.“ Dalajláma. 🙂

fcoop

ptáč – ty sis ráno zapomněl vzít prášky,že?