Jaké jsou Vaše nejdůležitější charakteristiky a vlastnosti ženy, jaká by měla být?

U mě je to následující:

1. Hodná na děti.
Aby nebyla tlustá jak pra*se, střední pneumatika mi nevadí rád za ní chytám ale nemusí bejt čuník co ráno vyleze z postele a smrdí potem a jde si hned dát kafe a cigáro.
2. Houževnatá a ve společnosti dominantní když je to třeba, nemám rád vedle sebe utíplou stydlivku co se všemu směje a na nic nezareaguje vlastním názorem se smyslem a logikou a přehnanou ironií a sarkasmem. Zase ale nesmí být namyšlená když má jen výuční list a dělá pokladní někde v suprmarketu :D takový většinou umí bejt dominantní a reagovat jen se zvýšeným hlasem a klasickým vysmíváním.
3. Trošku perverzní ( takový to že neleží jak letiště a v sexu se nebojí udělat víc jak dvě polohy – ležet a koukat )

  • umět za to pořádně chytit a umět si hrát protože jí to baví, né že musí abych jí koupil novou kabelku :D. Negramotky co to neumí nebo nechtějí dělat jsou z větší části většinou pořád za plotnou, nebo mají doma nevyhovujícího partnera, takže ne, nepotřebuji aby uměla nějaký bomby jídla, uvařit si umím skvěle sám.

Jaké je to u Vás? Tipnu si napsat a hádat že?: hodná, milá, hezká, umět vařit, prát, žehlit, uklízet 😁 neumět se hádat, aby uměla držet hubu, nemít vlastní názor :D

Nejlepší odpověď
jirka F

Aby byla slušná,aby nekouřila(přesněji aby si šla laskavě zakouřit někam ven a nekouřila vevnitř),přiměřené pití by mě nevadilo kdyby nebyla opilá,hezká být nemusí stačí průměrná,aby si uměla dupnout,

Další odpovědi
Drap

tolerantní ve všech směrech.

Rokio

Správná žena by měla být podle mě tolerantní, měla by umět odpouštět, neměla by kouřit, ani se opíjet (přiměřené pití je OK), musí být asertivní, alespoň průměrný intelekt, umět vařit, uklízet a starat se o děti. Také nesmí být cholerická, ani náladová.

marci1

Z doslechu od mužů v mém okolí: 🙂

  1. smysl pro humor
  2. dobrá milenka i kamarádka
  3. milovnice sportu (hlavně fotbalu a hokeje)
  4. pohodová (hlavně ne hysterka)
  5. udržovat doma pohodovou a příjemnou atmosféru