Rokio

Jaké jsou vaše charakterové nedostatky?

poznámka: Toto je ANONYMNÍ poradna, tak se nemusíte stydět, pokud sem uvedete vaše charakterové nedostatky.

Co se týče mých negativních vlastností, tak mezi ně patří:

  • trollování na několika informačních webech
  • přílišná hovornost
  • hyperaktivita bez poruchy pozornosti
  • nepamatování si jmen a autorů knížek (pamatuji si pouze informace)
  • ustaranost (pouze, když jsem ve stresu)
  • dávání nohou na konferenční stolek
  • horší paměť na jména
  • dědicknost
  • neznalost vylučovacího způsobu
  • dvojsmyslnost (pouze před mládeží a při rozhovoru s otcem)

A mám ještě jiné nedostatky, na který si v tento moment nevzpomenu.

Nejlepší odpověď
ivzez

Co míníš slovem „dědicknost“? Dědičnost nebo dětinskost?

K otázce:
Nemám potřebu se veřejně chlubit
svými charakterovými nedostatky.

Poznámka:
Přestože si to pořád ještě myslí hodně lidí,
není v internetu nikdo anonymně.

Další odpovědi
Lamalam

Mým jediným nedostatkem je přílišná skromnost. Jiné chyby opravdu nemám.

annas

Víte, co jsou charakterové vlastnosti? Připomeňte si je v odkazu
http://www.ja­nanovotna.estran­ky.cz/clanky/psycho­logie/charakte­rove-vlastnosti-osobnosti.html

1 .mravní
2.. světonázorové
3. pracovníé
4. společenské
5. vztah k sobě samému

Takže jde o určité nedostatky, které si uvědomujete, zkuste si je zařadit ke svému charaakteru.

Jsem, jaká jsem. Stejně jako klaždý člověk,. mám v sobě zárodky všech lidských vlastností.

jirka F

  • strach z žen (který už s věkem ale postupně opadá)
  • ADHD a porucha pozornosti
  • neschopnost vyjádřit vztek
  • neohrabanost
  • nechápavost
  • klást často blbé otázky

A jinak ani nevím.