barusee

Jaké jsou v Praze VŠ pro budoucí fotografy a zároveň žurnalisty?

Nejlepší odpověď
Terryle

;)
moje milovaná domovská Fakulta sociálních věd UK ;o) Mám za sebou a ráda poradím s čímkoli od přijímaček až po státnice. Ve druháku si volíš specializaci – buď tisk a fotka, nebo TV a rozhlas. V rámci fotky se dělá od základů v temný komoře až po Photoshop… a tisk vlastně mají jako základ všichni.

Teoreticky,
ještě by se dala fotka na FAMU, ale to je dost problém se tam dostat. A něco jako žurnalistika se dá dělat na Škvoreckého akademii publicistiky, či jak se ta legrace jmenuje… ale jestli se to ještě někde jinde dá zkombinovat, nevím. Prostě mi naše fakulta vychází jako ideální řešení, konec reklamy :)