Alča M.♥

Jaké jsou v Opavě taneční kroužky?

Potřebovala bych taneční kroužek v Opavě, něco jako „Dance4Life“, ale levnější, pro amatéry. Kde se tančí na POP(Britney Spears, atd.) a je to asi do 15 let. Díkmoc za odpovědi
Doplňuji:
A někde v okolí centra města

Nejlepší odpověď
fcoop

Kdo hledá,najde.Možná.

http://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Opava+ta­ne%C4%8Dn%C3%AD+krou­%C5%BEky&hl=en&sou­rceid=gd&rlz=1Q­1GGLD_csCZ348CZ348&aq=t

Další odpovědi
briketka10

máš mladé nohy a internet..

ondra07

Dance4Life je super, tam chodí kámoš. A jinak zkus ten dům na Jaselsé, jak je Krnovská… Teď mi vypadlo, jak se tomu domu říká, ale je tam hodně kroužků a občas tam je i nějaký tanční, ale ted fakt nevím, dlouho jsem tam nebyl (4 roky) :D