bolak

Jaké jsou u nás možnosti menší půjčky (do 10.000 Kč) tak, aby byl co nejmenší úrok a co nejdelší doba splácení?

A někdo tu kdysi psal, že si půjčoval s úrokem 0%, jaké jsou u takových půjček podmínky?

A jak se jim to může vyplatit? A jsou ještě další takové, že by si člověk půjčil na 0%, a ve chvíli kdy by to měl splatit, by si půjčil někde jinde za 0%, a tak dále…až do nekonečna 🙂

Odpovědi
Rokio

Společnost Zaplo nabízí například první půjčku 8.000 korun bez úroku a s nulovým RPSN, ale podmínkou je splatit včas.

koreg

Ahoj, zkus http://pujcka-nebankovni-ihned.cz. Já si takhle půjčuji 5.000,– Kč někdy i 10.000,–, když má třeba nečekaný výdaj a plat mi bohužel nestačí. Vzorně pak vše splatím a příště si můžu bez doložení příjmů půjčit zase.

pida3456

Ahoj, vyzkoušel si už nějakou půjčku zdarma? spousta společností nyní nabízí možnost vyzkoušet si první půjčku zdarma, tady ti ještě dávám odkaz na přehled poskytovatelů takových půjček http://nasetre­no.cz/porovna­ni-pujcek/pujcky-zdarma/