Matejiczech

Jaké jsou typické znaky pro novelu v Romeo, Julie a tma?

Nejlepší odpověď
annas

Novelu je třeba přečíst, abyste pochopil děj, okolnosti vzniku, význam díla, vztah k ostatním dílům atd.

Jinak rozory r této novely jsou na netu. Vkládám odkazy, vyberte si sám, co odpoví na vaši otázku.

https://www.go­ogle.cz/search?q=ro­meo+julie+a+tma+roz­bor&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=sb&gfe_r­d=cr&ei=1qiMU77e­IqeK8QeEjICgBA#chan­nel=sb&q=Rome­o%2C+Julie+a+tma+roz­bor&rls=org.mo­zilla:cs:offi­cial

Další odpovědi
anonym

DÚ???
Měl by sis tu novelu přečíst!
Pak sem můžeš to, co tě napadne, vložit – a zkonzultovat…
😉