Rokio

Jaké jsou tři vaše největší úspěchy?

Co jste v životě dokázali?

Nejlepší odpověď
quentos

Napsal jsem dvě knihy, které si získaly úspěch mezi čtenáři, a jednu, ač obtížně přeložitelnou, přeložil. Dvakrát jsem reprezentoval ČR na mistrovství světa ve scrabblu a šestkrát jsem to dotáh na mistrovství republiky, kde jsem dvakrát skončil v první desítce (loni sedmý).
Na dvaatřicet dobrý :{)>

Další odpovědi
rouzi

Jeden můj malinkej úspěch bych měla. Nechala se přemluvit dětmi a v padesáti šla dělat autoškolu. Jezdím jedenáct let, a mám v plánu pokračovat.
xxxxxxxxxxxx

tforro

  1. Začal podnikat. Živím se poctivou prací
  2. Koupil dům.
  3. Zplodil syna. (5.1.2016)

anonym

Prožít svůj život tak, jak jej prožívám, vychovat své děti a setkat se s báječnou ženskou, se kterou jsem doposud.

UltraFan

  1. To, že jsem si našel skvělou přítelkyni, se kterou jsem od 15.
  2. To, že jsem se narodil do skvělé rodiny.
  3. To, že svůj život žiju naplno společně s lidmi, kteří mi jsou vždy oporou.

Drap

  1. To, že jsem se narodil
  2. To, že jsem to doposud přežil

3.To, že mám ještě stále sílu žít dál.

zjentek

Podle jakých měřítek?

marci1

Získat lásku, být optimistkou, (téměř) každého rozesmát. 🙂