dust8

Jaké jsou rozdíly mezi zásilkovnou a uloženkou?

Nejlepší odpověď
Kepler

Uloženku jsem zatím ještě při nákupu na e-shopech nepoužil, zásilkovnu ano. V našem malém městě jsou myslím 2 nebo 3 zásilkovny. Jsou to zpravidla nějaké obchůdky, kam dopravce hromadně složí zásilky a adresát si je může vyzvednout do 14 dní. Jde jednoznačně o nejlevnější způsob dopravy. Uloženka je asi něco podobného.

Další odpovědi
iceT

V podstatě žádný, domnívám se, že Zásilkovna má větší zastoupení než Úloženka.