Kazatel

Jaké jsou rozdíly mezi fyzicky nemocným a zdravým člověkem?

Odpovědi
paul1

Hodně lidí, cítící se zdravo, ani o o tom, že jsou nemocní, nevědí. Takže tady ani rozdíl nevidím. Jinak ale se to většinou nedá ani porovnat.

aliendrone

V zásadě mohu konstatovat, že základní rozdíl je v jsoucnosti té nemoci. Pakliže NENÍ, tak je člověk fyzicky zdravý, jestliže JE, tak je nemocný. A to BEZ ohledu na to jak se cítí či o tom ví/neví. ;) :D

led

Sú vo väčšine prípadov viditeľné, na rozdiel od porovnania „psychicky chorého“ so zdravým človekom