Ganymede

Jaké jsou rady pro začínající herce??

Hledala jsem nějaké tipy na googlu, ale nic jsem nenašla, možná jsem jen hledala špatně, našel tu někdo něco?? :) Zajímá mě rady jak hrát, jak se chovat atd.. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
gecco

Hledáš příručku ´Hercem snadno a rychle v deseti lekcích´?
😉
Nejlíp, když se přidáš k nějakému divadelnímu souboru, třeba i ochotnickému – a přihlásíš se na konzervatoř – rad, jak a co a kdy a proč, by byly statisíce, to ti sem nikdo vypisovat nebude…
😉

Další odpovědi
Kepler

Dobrý herec se chová a hraje přirozeně, role je jeho prodloužením osobnosti. Je to fakt jakoby ses ptala „jak se snadno a rychle státi milionářem“.