dust8

Jaké jsou pro vás určující faktory mimo ceny pro výběr zahraniční dovolené?

Odpovědi
Rokio

Pro mě je hlavní, aby cílová destinace nebyla moc daleko a zároveň tam byla příznivá teplota (teplota co nejblíže 20 stupňům Celsia).

Kepler

  1. Ceny za jídlo a pití v cílové destinaci, pokud nejde o all inclusive.
  2. Bezpečnost po všech stránkách.
  3. Schopnost dorozumět se.

Kelt

Prostě tam chci, něco mi říká, že já musím být v danou dobu na místě A, protože místo A mne v danou dobu potřebuje. A mohu si prohlížet katalogy, sledovat nabídky a mít i peníze a může se to opakovat třeba 100 x a nic. A pak stačí třeba nějaká poznámka, fotka, rozhovor, co s danou věcí zdánlivě nesouvisí a já jsem rozhodnut se tam vydat.

Ametyst

Když tak přemýšlím o otázce, zjišťuji, že nejezdím do „eurozóny“. Euro zkazilo ceny a služby drasticky.