afro.minerva

Jaké jsou pro vás nejdůležitější povahové rysy?

Pro dámy: Jaké jsou pro vás nejdůležitější povahové vlastnosti u muže?

U mě to je: čestnost, věrnost, pravdomluvnosti, chápavost a hlavne ODVAHA, ODVAHA, ODVAHA. Chlap, který nemá odvahu, tak je k ničemu.

Pro pány: Jaké jsou pro vás nejdůležitější povahové vlastnosti u ženy?

Nejlepší odpověď
quentos

něžnost a roztomilost, nehrát si na drsňačku…
upřímnost
duševní hloubka a charizma

Další odpovědi
Luss

jeee to je celkem tezka otazka: ja to trosku otocim, co me nejvic vadi: kdyz ma chlap mindrak, ktery schovava za falesne sebevedomi, pak zbabelost a pak neschopnost dodrzet slovo. Samozrejme by nemel byt lhar, ale podotykam, ze 100% umprimny chlap je horsi nez holomraz! to jsem zazila jednou a to by se vsichni co touzi po 100% uprimnosti nestacili divit :) ale nerikam, ze je lepsi lhar, aby to nebylo spatne pochopeno. s tou ODVAHOU jen a jen souhlasim. Odvaha totiz nemusi byt jen odvaha k fyzickemu stretu. Nejhorsi je kdyz chybi odvaha neco resit, odvaha rict nazor, odvaha postavit se za neco o cem jsem presvedceny.

Nuk nuk

Odvaha a síla (přičemž upřednostňuji duševní před fyzickou) jsou jistě důležité, ale časem přicházím na to, že čestnost a věrnost jsou možná ještě o něco důležitější, ne každý muž tyto vlastnosti má.