teufl

Jaké jsou potřebné znalosti na letušku?

Co je třeba umět když se chci stát letuškou.

Nejlepší odpověď
anonym

Z ´obecných´ znalostí je to znalost nejméně dvou jazyků. A pak znalosti ´z oboru´ – jak se na palubě letadla pohybovat, jak obsluhovat klienty, jak používat záchranné prostředky, jak postupovat v jednotlivých situacích, které během práce mohou nastat…
😉
Počti si třeba na tomto webu – http://www.cas­pr.cz/ .

Další odpovědi
Drap

Udělat si na to potřebný kurz a být vybrána.

led

1 – ukončené stredoškolské vzdelanie
2 – znalosť angličtiny a prípadne aj iného jazyka
3 – úspešné absolvovanie úvodného a pravidelných preškolovacích kurzov aj so skúškami – nie je to len úsmev, krásna tvár a postava, – tie kurzy sú naozaj náročné nielen na psychiku a fyzické schopnosti, ale i schopnosť ovládania sa a zvládnutia krízových situácií

arygnoc

už vo výberovom konaní po vás budú chcieť minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou (keď nie viac) jazykové znalosti, dobrú kondíciu (i vzhľad), základné zdravotnícke znalosti (prvá pomoc), nejaké znalosti zo stolovania (podávanie občerstvenia), právne znalosti, psychologické testy (odolnosť voči stresua pod.), niečo o požiarnej bezpečnosti (čo sa čím hasí a pod), potvrdenie o trestnej bezúhonnosti a mnoho iného, čo som ešte zabudol.

urobte si výlet na letisko a nejaká letuška vám určite obetuje 5 minút času a vysvetlí vám, čo potrebujete a čo máte robiť, resp. kde vám dajú potrebné informácie.

a určite to vie aj gúgl.

led

arygnoc, keď pridáte ešte základné technické znalosti o lietadle máte virtuuálny palček s nomináciou