hapiky

Jaké jsou pořady v TV. které nemusíte? Také máte pocit, že Nebezpečné vztahy na Primě jsou i nebezpečně hloupé?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pořady toto typu a jim podobné (soudce Alexandr, soudkyně Barbara) bytostně nesnáším. Hloupé možná ani nejsou, ale sledovat něčí konflikty vážně nemusím. Těch stresů mám víc než dost i ve vlastním životě.

Další odpovědi
mosoj

TV sleduji, ale vybírám si. I v té bídě se dá vybrat. Nevím, jestli ten kdo říká že se nedívá, mluví pravdu. V každém případě ale není normální. Sledování dění ve společnosti patří k současné kultuře a základnímu přehledu vzdělaného člověka.

Jiří Bohumil

Těch je tolik, že jejich soupis by byl pořádně dlouhý. Jěště že už mám na TV „smart“ i možnost sledování pořadů a filmů na netu přes wifi a mohu si vybírat dle nálady, potřeby a v čase, kdy mi to vyhovuje.

Malvína

Zrovna dvakrát nemusím již zmiňované Nebezpečné vztahy, dále Policie v akci, Záchranáři v akci, Superstar (a snad všechny ostatní talentové soutěže), na můj vkus je v TV až přehršel kriminálek… No, když to tak po sobě čtu, vlastně se ani nedivím, proč TV skoro vůbec nezapínam. Nebaví mě v ní skoro nic 🙂 Asi jediné dokumenty můžu 🙂

ivzez

Všechny. Televizi jsem zrušila před několika lety a až na pár výjimek
(např. přenosy nebo záznamy z festivalu v Salzburgu) mi nechybí …

Nebezpečné vztahy už jsem nezahlédla, ale vzpomínám si na začátek
vysílání Soudkyně Barbary(?), která mi přišla nemožná až nebezpečná.
(U soudu to chodí jinak.)

nyjono

Nebezpečné vztahy, soudkyně Barbara, taky ten pořad s policejními zásahy apod.
Stačí mi vždycky ta chvíle, co vidím při přepnutí programu.

Shoehardt

TV nesleduju vůbec.