Avatar uživatele
hapiky

Jaké jsou pořady v TV. které nemusíte? Také máte pocit, že Nebezpečné vztahy na Primě jsou i nebezpečně hloupé?

Zajímavá 0 před 2121 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Pořady toto typu a jim podobné (soudce Alexandr, soudkyně Barbara) bytostně nesnáším. Hloupé možná ani nejsou, ale sledovat něčí konflikty vážně nemusím. Těch stresů mám víc než dost i ve vlastním životě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

TV sleduji, ale vybírám si. I v té bídě se dá vybrat. Nevím, jestli ten kdo říká že se nedívá, mluví pravdu. V každém případě ale není normální. Sledování dění ve společnosti patří k současné kultuře a základnímu přehledu vzdělaného člověka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Těch je tolik, že jejich soupis by byl pořádně dlouhý. Jěště že už mám na TV „smart“ i možnost sledování pořadů a filmů na netu přes wifi a mohu si vybírat dle nálady, potřeby a v čase, kdy mi to vyhovuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Zrovna dvakrát nemusím již zmiňované Nebezpečné vztahy, dále Policie v akci, Záchranáři v akci, Superstar (a snad všechny ostatní talentové soutěže), na můj vkus je v TV až přehršel kriminálek… No, když to tak po sobě čtu, vlastně se ani nedivím, proč TV skoro vůbec nezapínam. Nebaví mě v ní skoro nic 🙂 Asi jediné dokumenty můžu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Všechny. Televizi jsem zrušila před několika lety a až na pár výjimek
(např. přenosy nebo záznamy z festivalu v Salzburgu) mi nechybí …

Nebezpečné vztahy už jsem nezahlédla, ale vzpomínám si na začátek
vysílání Soudkyně Barbary(?), která mi přišla nemožná až nebezpečná.
(U soudu to chodí jinak.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Nebezpečné vztahy, soudkyně Barbara, taky ten pořad s policejními zásahy apod.
Stačí mi vždycky ta chvíle, co vidím při přepnutí programu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shoehardt

TV nesleduju vůbec.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek