Georgo2010

Jaké jsou podmínky pro založení pojištění domácích zvířat? Které pojišťovny tento typ produktu nabízí?

Odpovědi
Mad

My jsme měli pojištěného psa u Hasičské pojišťovny.1 mil. na škody na majetku u třetí osoby a 3 mil. na zdraví, též u třetí osoby.

Drap

Téměř všechny pojišťovny, pojištění a jeho podmínky se částešně liší pro hospodářská užitková zvířata /prasata, kozy, ovce / a zvířatza jako jsou psi a koně.

hanjimka

V pojistkách na domácnost je většinou pojištěno i 1 dom zvíře na zoodpovědnost za ně.Když udělají někomu škodu.Je ještě pojištění Mazlíček u České pojišťovny kde je pojištěno zvíře na nemoci,úrazy,atd.
Něco podobného má i Allianz a Kooperativa.
Zvíře musí být papírové a čipované.

Musuko

U Allianz to bylo tak, že k pojištění majetku lze přidat tzv. Připojištění odpovědnosti za škody, kde byl jeden pes v jedné kategorii a v dražší variantě dokonce i více psů. Pojištění hospodářských zvířat lze sjednat taky, ale asi jen na oblastních ředitelstvích. (Já už pro žádnou pojišťovnu nepracuji).