DaveR

Jaké jsou podmínky pro plnění maturitní zkoušky?

Kdyby se ji někdo chtěl pokusit složit dříve než ve 4. ročníku. Mohl by? Nebo musel by něco udělat aby se o to mohl pokusit?

Odpovědi
Drap

Musela by mu to zřejmě povolit škola, a musel by zřejmě prokázat že zvládá vědomosti i čtvrtého ročníku.

anonym

písemná a ústní část. Pokud si myslí, že zvládá učivo 1–4 ročníku, může školu požádat. Já bych do toho nešel