jaja12345678

Jaké jsou podmínky, abych mohla začít podnikat v daňovém poradenství?

Ahoj, zrovna uvažuji, že bych si udělala rekvalifikační kurz na daně a chtěla se stát daňovou poradkyní, ale na internetu jsem našla, že musím mít vystudovanou VŠ, aby mi udělili povolení podnikat v tomto odvětví. To mi nebude stačit rekvalifikace, kde se toho naučím o dost víc než ve škole?

Odpovědi
autacek

Rekvalifikace ti stačit nebude, pokud nesplníš podmínky dané zákonem, který toto odvětví právní pomoci upravuje.

https://portal­.gov.cz/app/za­kony/zakon.jsp?pa­ge=0&nr=523~2F1992&rpp=1­5#seznam

Drap

V žádném rekvalifikačním kurzu se toho nemůžeš dozvědět víc než ve škole.