petr77

Jáké jsou podle Vás ženy ve znamení panny?

Nejlepší odpověď
annas

Přečtěte si hodnocení v odkazu.

http://www.skola-esoteriky.cz/zna­meni/panna.html

Další odpovědi
www

Jako každé jiné.
Žena je žena, znamení neznamení vždy zase žena.
Nevěř na horoskopy, esoteriku a podobné hlouposti, spálíš se ! 😉
Zkušenost

david22

Na znamení zvěrokruhu nevěřím. Takže stejné, jako ženy patřící jakéhokoliv jiného tzv. znamení zvěrokruhu.

anonym

Mám v tomhle znamení dceru. Chytrá, pragmaticky uvažující, pořádná, mimořádně čestná, slušná, spravedlivá. Prostě úžasná žena.
Komunikuje se mi s ní občas těžko. Je problém dokázat její argumenty „přebít“. Lepší je mít ji na své straně.

hanulka11

Panna to jsem já a budu jí až do smrti:D:D a jaká jsem ?

Rozhodná, tvrdohlavá ale vstřícná, kamarádská , milující pořádek jak ve vztazích tak celkově v životě ,milující květiny, mohu říct i manuálně zručná – nezaskočí mne ani udělat opravu v bytě . Známí mi říkají mi "vrba a čarodějnice ".
I cizí lidé se na mne obracejí a přijdou se vypovídat , mám schopnost předvídat . Je toho ještě víc – ale víc o mne, by mohli říct hlavně mí blízcí .

briketka10

Annas chtěla jsem se podívat na ten odkaz a chytla jsem „Trojana“ uf a Avast mi zachytil uf to byl hukot mám repráky dost nahlas to jsem se lekla :DD

iceT

Mě se odkaz otevřel normálně…